Obsah,Nátěrové systémy

Jedná se o tu nejednodušší úpravu betonových podkladů zajišťující jejich ochranu před erozí, nesavost a bezprašnost. Životnost takovéto úpravy je úměrná kvalitě podkladu, jejímu mechanickému namáhání a počtu vrstev provedeného nátěru.

SIKALIT® N

  • dvouvrstvý epoxidový bezrozpouštědlový barevný nátěr – tloušťka do 0,3 mm

SIKALIT® N

  • třívrstvý epoxidový bezrozpouštědlový barevný nátěr – tloušťka do 0,8 mm

SIKALIT® D

  • dvouvrstvý epoxidový barevný, vodou ředitelný nátěr na vlhké podlahy. Tento speciální nátěr díky své difúzní schopnosti propustit vodní páry z podkladu lze provádět na nevyzrálé, vlhké betony bez rizika poškození nátěru.

Všechny typy nátěrů jsou nenasákavé, bezprašné, odolné vůči ropným produktům, solím, částečně louhům a kyselinám. Pokud pro váš případ není vhodné použít jako ochranu podlahy nátěrové systémy pak vám rádi pomůžeme vybrat podlahu.

Kontaktní formulář


Kompozit, založeno 1991

Stavební společnost Kompozit založená roku 1991 se specializuje na průmyslové epoxidové a polyuetanové podlahy, lité luxusní dizainové podlahy, plastbetonové, stěrkové a antistatické podlahy . Za téměř 26 let své existence společnost provedla desetitisíce čtverečných metrů podlah a to včetně zakázek pro soukromý sektor či malého rozsahu.

Více informací o společnosti >

AktualityObsah,