Obsah,Nátěrové systémy

Jedná se o tu nejednodušší úpravu betonových podkladů zajišťující jejich ochranu před erozí, nesavost a bezprašnost. Životnost takovéto úpravy je úměrná kvalitě podkladu, jejímu mechanickému namáhání a počtu vrstev provedeného nátěru.

SIKALIT® N

  • dvouvrstvý epoxidový bezrozpouštědlový barevný nátěr – tloušťka do 0,3 mm

SIKALIT® N

  • třívrstvý epoxidový bezrozpouštědlový barevný nátěr – tloušťka do 0,8 mm

SIKALIT® D

  • dvouvrstvý epoxidový barevný, vodou ředitelný nátěr na vlhké podlahy. Tento speciální nátěr díky své difúzní schopnosti propustit vodní páry z podkladu lze provádět na nevyzrálé, vlhké betony bez rizika poškození nátěru.

Všechny typy nátěrů jsou nenasákavé, bezprašné, odolné vůči ropným produktům, solím, částečně louhům a kyselinám. Pokud pro váš případ není vhodné použít jako ochranu podlahy nátěrové systémy pak vám rádi pomůžeme vybrat podlahu.

[contact-form-7 id=“124″ title=“Kontakt“]


Kompozit, založeno 1991

Stavební společnost Kompozit založená roku 1991 se specializuje na průmyslové epoxidové a polyuetanové podlahy, lité luxusní dizainové podlahy, plastbetonové, stěrkové a antistatické podlahy . Za téměř 26 let své existence společnost provedla desetitisíce čtverečných metrů podlah a to včetně zakázek pro soukromý sektor či malého rozsahu.

Více informací o společnosti >

AktualityObsah,

Philadelphia 76ers Womens Jersey