Obsah,Přípravné a speciální práce

Bezprašné tryskání betonového podkladu systémem BLASTRAC

slouží k odstranění cementového mléka a nečistot. Zároveň zvětšuje adhesní plochu mezi podkladem a podlahou. Jedná se o uzavřený cyklus, kdy na betonový podklad dopadají ocelové broky, které uvolňují nesoudržné částice podkladu a jsou odsávány i s uvolněným nesoudržným materiálem.

Frézování betonového podkladu

slouží k přípravě podkladu pro kladení podlahy tam, kde je třeba odstranit větší vrstvu betonového podkladu nebo je tento podklad opatřen starým či poškozeným nátěrem, je zaolejován nebo jinak znečištěn.

Po takovéto úpravě povrchu je možné takovýto podklad opatřit různými druhy podlah. Pomůžeme vám vybrat podlahu prostřednictvím našeho informativního článku.

Podlahy Sikalit® a Betoplast® lze též provést v antistatické úpravě. Záruku zpravidla poskytujeme 60 měsíců. Podlahy jsou zdravotně nezávadné, mají atest Hlavního hygienika ČR.

[contact-form-7 id=“124″ title=“Kontakt“]


Kompozit, založeno 1991

Stavební společnost Kompozit založená roku 1991 se specializuje na průmyslové epoxidové a polyuetanové podlahy, lité luxusní dizainové podlahy, plastbetonové, stěrkové a antistatické podlahy . Za téměř 26 let své existence společnost provedla desetitisíce čtverečných metrů podlah a to včetně zakázek pro soukromý sektor či malého rozsahu.

Více informací o společnosti >

AktualityObsah,

Philadelphia 76ers Womens Jersey