Obsah,Průmyslové podlahy

Jak už je z názvu patrné, tak průmyslové podlahy jsou určeny především pro použití v průmyslu, jako jsou výrobní haly, sklady atd. Ovšem nenechte se zmást. Díky funkčnosti, estetičnosti a odolnosti těchto typů podlah, využijete jejich vlastnosti i v dalších exponovaných oborech. Není tak divu, že se průmyslové podlahy doporučují i do kanceláří, lékařských sálů a do potravinářských provozů. Nacházíme je též v odvětví chemického a automobilového průmyslu. V posledních letech se též aplikují v soukromých obytných prostorách i garážích či dílnách.

Právě na oné využitelnosti, v kombinaci s funkčností a požadavkem zákazníků, tkvějí vlastnosti průmyslových podlah. Každé průmyslové odvětví potřebuje jiné specifikum průmyslových podlah.
Již výše zmíněný automobilový a popřípadě i těžký průmysl jistě využijí výhod vysoce zatížitelných podlah a naopak v potravinářských výrobnách zase oceníte kvality průmyslových podlah z protiskluzových materiálů a hygienicky nezávadné ( taktéž laboratoře a výzkumná centra, kde je i dúležitá čistitelnost průmyslových podlah a bezesparost).

Druhy průmyslových podlah dodávaných naší společností:

Nejčastějšími druhy průmyslových podlah jsou stěrkové a lité podlahy, plastbetonové systémy, epoxidové podlahy, podlahy ze syntetických pryskyřic, či polyuretanové podlahy. Naše společnost využívá epoxidové nebo polyuretanové pryskyřice od renomovaných výrobců jako je SIKA nebo STO, které se kladou na betonový podklad či na anhydrit. Tyto průmyslové podlahy mohou disponovat i mimořádnou chemickou odolností nebo být antistatické. V kombinaci s mechanickými vlastnostmi a univerzálností, jsou průmyslové podlahy tou pravou alternativou k použití v laboratořích, nemocnicích, strojírnách, obchodech a školách. Plastbetonové systémy poté disponují mimořádně vysokou fyzikální a mechanickou odolností, což je předurčuje k instalaci v garážích, strojírenských výrobnách i dílnách převážně pro sanaci starých a nesoudržných podkladů. Povrchové polyuretanové úpravy betonových ploch s odolností proti vodě, olejům a chemickým látkám mohou být použity v garážích, skladech, parkovištích, ale i například v jídelnách. Možné je i použití v administrativních budovách. A to především díky tomu, že výhodou těchto ploch, je estetičnost a barevnost.

[contact-form-7 id=“124″ title=“Kontakt“]


Kompozit, založeno 1991

Stavební společnost Kompozit založená roku 1991 se specializuje na průmyslové epoxidové a polyuetanové podlahy, lité luxusní dizainové podlahy, plastbetonové, stěrkové a antistatické podlahy . Za téměř 26 let své existence společnost provedla desetitisíce čtverečných metrů podlah a to včetně zakázek pro soukromý sektor či malého rozsahu.

Více informací o společnosti >

AktualityObsah,

Philadelphia 76ers Womens Jersey